Adres Al. Konstytucji 3 Maja 18, Rawa Maz. Pn.-Pt. 8.00-16.00 Zadzwoń 602 196 196

O kancelarii

Adwokat Ilona Kaczmarczyk jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi. Studia magisterskie ukończyła na kierunku Prawo z wynikiem bardzo dobrym. Pracę magisterską obroniła w Katedrze Prawa Pracy. Od 2014 r. jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi, w której to ukończyła aplikację adwokacką i złożyła egzamin adwokacki. W trakcie aplikacji adwokackiej zdobywała cenne doświadczenie i praktykę prawniczą współpracując z różnymi kancelariami prawniczymi.

W 2017 r. została wpisana na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi. Od tego czasu z oddaniem angażuje się w powierzone przez klientów sprawy, udzielanie porad prawnych, przygotowywanie opinii prawnych, jak również inne zagadnienia prawne. Adwokat Ilona Kaczmarczyk udziela porad prawnych, sporządza opinie prawne oraz pisma procesowe, reprezentuje klientów przed sądami, organami administracji publicznej, pośredniczy w mediacjach, jak również potrafi dostosować się do potrzeb i wymagań Klienta.

Adwokat Ilona Kaczmarczyk zajmuje się zarówno obsługą prawną indywidualnych klientów, jak również obsługą prawną podmiotów zorganizowanych.

Kancelaria Adwokacka Ilona Kaczmarczyk